Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2018 » Wersja 3.192.2018

Rachunek - zmiany w wersji 3.192.2018

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 9. listopada 2018)

  • Dodano możliwość wystawiania rachunków proforma oraz rachunków proforma walutowych. Rachunki proforma mają oddzielną numerację i nie wchodzą w skład zestawień sprzedaży. Użycie opcji "Rozlicz" dla rachunku proforma powoduje automatyczne utworzenie normalnego rachunku i opcjonalne usunięcie proformy. Możliwość wystawiania proform jest domyślnie zablokowana. W celu udostępnienia tej możliwości należy w Konfiguracji w zakładce "Rachunki" włączyć opcję "Wystawianie rachunków walutowych oraz rachunków proforma".
  • Na oknie generowania plików JPK_FA dodano opcję "Sprawdź zgodność pliku JPK ze schematem" (domyślnie włączoną) umożliwiającą wyłączenie sprawdzania zgodności wygenerowanego pliku ze schematem.
  • W celu poprawienia estetyki wydruków umożliwiono opcjonalne drukowanie nagłówków tabel w formie gradientu czyli płynnego przejścia z jaśniejszego odcienia szarości do ciemniejszego. W celu włączenia drukowania gradientu w nagłówkach należy w Konfiguracji w zakładce "Styl wydruków" włączyć opcję "Nagłówki w formie gradientu".

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.193.2018 z dnia 23. listopada 2018

    Umożliwiono księgowanie rachunków do 12,5% stawki ryczałtu w przypadku stosowania integracji aplikacji z Ryczałtem lub Małą Księgowością. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.191.2018 z dnia 12. października 2018

    Umożliwiono wysyłanie drugiej korekty JPK oraz poprawiono stabilność i ergonomiczność aplikacji. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji