Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2014 » Wersja 2.78.2014

Rachunek - zmiany w wersji 2.78.2014

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 1. stycznia 2014)

W Konfiguracji w zakładce "Styl druku rachunku" dodano pole "Treść stopki pod tabelą". Domyślnie w tym polu znajduje się tekst o treści: "Sprzedawca zwolniony podmiotowo z podatku VAT (podatku od towarów i usług)". Pole to określa treść tekstu jaka będzie znajdować się na wydruku tuż pod tabelą z pozycjami na rachunku. Parametr ten zastąpił dotychczasowy przełącznik "Drukuj Sprzedawca zwolniony podmiotowo z podatku VAT (...)".

  • Zmiany w późniejszej wersji 2.79.2014 z dnia 10. stycznia 2014

    Zmieniono na wydruku opis "Data sprzedaży" na "Data dokonania lub zakończenia dostawy towarów lub wykonania usługi". Ponadto w Konfiguracji w zakładce "Styl druku rachunku" dodano parametr "Bezwzględnie drukuj datę sprzedaży", którego zaznaczenie powoduje bezwzględne drukowanie na rachunku daty dokonania lub zakończenia dostawy towarów lub wykonania usługi nawet jeśli jest ona taka sama jak data sprzedaży. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 2.77.2014 z dnia 20. grudnia 2013

    Poprawiono stabilność pracy programu. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji