Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2013 » Wersja 2.70.2013

Rachunek - zmiany w wersji 2.70.2013

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 6. września 2013)

 • Umożliwiono zaznaczanie kursorem wielu rachunków na raz na oknie "Rejestr rachunków". Aby zaznaczyć więcej niż jeden rachunek należy kliknąć kursorem myszy w te rachunki z jednocześnie wciśniętym klawiszem CTRL. Zaznaczenie więcej niż jednego rachunku powoduje wyświetlanie na pasku podsumowania widoku sumy wszystkich zaznaczonych rachunków.
 • Wprowadzono możliwość grupowego drukowania rachunków. W przypadku zaznaczenia wielu rachunków i wciśnięciu przycisku "Drukuj" do drukarki wysyłane są wszystkie zaznaczone rachunki i drukowane jednocześnie.
 • Wprowadzono możliwość grupowego zapisu rachunków do plików PDF. W przypadku zaznaczenia wielu rachunków i wybraniu opcji "Zapisz do PDF" dostępnej pod prawym przyciskiem myszy generowane są grupowo pliki PDF zawierające zaznaczone dokumenty.

 • Zmiany w programie Rachunek w wersji późniejszej 2.71.2013 z dnia 20. września 2013

  W celu przyśpieszenia pracy z programem wprowadzono automatyczne pobieranie nazw firm oraz towarów z internetowych baz danych.
  Opis wersji 2.71.2013 »

 • Zmiany w programie Rachunek w wersji wcześniejszej 2.69.2013 z dnia 16. sierpnia 2013

  Wprowadzono podpowiadanie domyślnych nazw plików podczas zapisu wydruków do PDF. Rozszerzono również ilość dopuszczalnych znaków w nazwach towarów lub usług na oknie "Towary i usługi" oraz w pozycjach rachunków.
  Opis wersji 2.69.2013 »

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.