Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Wersja 5.439.2024

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.439.2024

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. marca 2024)

Wprowadzono poprawki funkcjonalne na oknie rocznego rozliczenia składki zdrowotnej. Opcja rocznego rozliczenia składki zdrowotnej dostępna jest na oknie Podatki - Składki ZUS - Rozliczenie roczne... Wybranie opcji rozliczenia rocznego w danym roku powoduje otwarcie rozliczenia rocznego roku wcześniejszego. Zatem, aby rozliczyć 2023 rok należy okno z listą składek mieć ustawione na roku 2024.

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji późniejszej 5.440.2024 z dnia 11. kwietnia 2024

    Usprawniono działanie algorytmu kompresji danych wysyłanych do e-archiwum czego skutkiem jest przyśpieszenie procesu ich archiwizacji.
    Opis wersji 5.440.2024 »

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji wcześniejszej 5.438.2024 z dnia 15. marca 2024

    W firmach rozliczających podatek w oparciu o ryczałt od przychodów ewidencjonowanych umożliwiono generowanie zestawień ewidencji przychodów dla stawek 12% i 14%.
    Opis wersji 5.438.2024 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.