Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2022 » Wersja 5.389.2022

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.389.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 4. listopada 2022)

 • Na oknie widoku ewidencji przebiegu pojazdu osobowego dodano kolumny: "Imię i nazwisko kierowcy", "Stan licznika w dniu udostępnienia pojazdu [km]" oraz "Stan licznika w dniu zwrotu pojazdu [km]".
 • Na dodawania lub edycji wpisu do ewidencji przebiegu pojazdu osobowego w sekcji "Informacje o wyjeździe" dodano pole "Imię i nazwisko kierowcy". W sekcji "Parametry wyjazdu" dodano natomiast pola "Stan licznika w dniu udostępnienia pojazdu [km]" oraz "Stan licznika w dniu zwrotu pojazdu [km]".
 • Do wydruku ewidencji przebiegu pojazdu osobowego dodano kolumny: "Imię i nazwisko kierowcy", "Stan licznika w dniu udostępnienia pojazdu [km]" oraz "Stan licznika w dniu zwrotu pojazdu [km]". Ponadto w oparciu o wprowadzone w danym okresie dane do nagłówka dodano pola "Stan licznika w dniu rozpoczęcia prowadzenia ewidencji [km]", "Dzień rozpoczęcia ewidencji" oraz "Stan licznika w dniu zakończenia prowadzenia ewidencji [km]", "Dzień zakończenia prowadzenia ewidencji".

 • Zmiany w późniejszej wersji 5.390.2022 z dnia 18. listopada 2022

  Umożliwiono zarządzanie poświadczeniami w Krajowym Systemie e-Faktur. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.388.2022 z dnia 21. października 2022

  Umożliwiono import dokumentów do księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów oraz rejestrów VAT z Krajowego Systemu e-Faktur. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji