Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2022 » Wersja 5.386.2022

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.386.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 30. września 2022)

Poprawiono skalowanie okien w przypadku pracy programu na ekranach wysokiej rozdzielczości z włączonym ponadnormatywnym skalowaniem czcionek.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.387.2022 z dnia 7. października 2022

    Na wydruku karty środka trwałego dodano informacje o dacie i przyczynie likwidacji. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.385.2022 z dnia 17. września 2022

    W firmach rozliczających podatek dochodowy w oparciu o księgę przychodów i rozchodów umożliwiono oznaczanie zdarzeń gospodarczych, które nie mają być uwzględniane przy wyliczaniu podstawy składki zdrowotnej. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji