Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2022 » Wersja 5.385.2022

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.385.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. września 2022)

W firmach rozliczających podatek dochodowy w oparciu o podatkową księgę przychodów i rozchodów na oknie dodawania nowego przychodu do księgi dodano przełącznik "Nie uwzględniaj tego przychodu do wyliczenia podstawy składki zdrowotnej". Zdarzenie, któremu włączono ww. opcję nie jest uwzględniane do wyliczenia podstawy składki zdrowotnej.

 • Zmiany w późniejszej wersji 5.386.2022 z dnia 30. września 2022

  Poprawiono skalowanie okien w przypadku pracy programu na ekranach wysokiej rozdzielczości z włączonym ponadnormatywnym skalowaniem czcionek. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.384.2022 z dnia 10. września 2022

  W firmach rozliczających podatek na podstawie księgi przychodów i rozchodów na oknie z listą zaliczek na podatek dochodowy dodano kolumnę z kwotą straty z lat ubiegłych. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji