Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2022 » Wersja 5.380.2022

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.380.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. lipca 2022)

Umożliwiono alternatywnie przechowywanie bazy danych programu w chmurze. Chmura pozwala na w pełni niewidoczne dla użytkownika synchronizowanie danych pomiędzy programami zainstalowanymi na różnych komputerach pozwalając również na pracę równoległą. Została tak zaprojektowana, aby możliwa była także praca bez dostępu do Internetu lub offline. W takiej sytuacji dane są buforowane, a po podłączeniu do sieci ponownie synchronizowane. Aby zalogować się do chmury należy podać nazwę użytkownika i hasło w nowej zakładce "Chmura" w Konfiguracji. Chmura jest usługą alternatywną, dodatkowo płatną w modelu abonamentów rocznych. Aby uzyskać login i hasło oraz dodatkowe informacje prosimy o kontakt.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.381.2022 z dnia 11. sierpnia 2022

    Wprowadzono poprawki w działaniu chmury do zdalnej synchronizacji danych oraz wprowadzono mechanizmy przyśpieszające operacje przenumerowywania wpisów w dokumentach księgowych Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.379.2022 z dnia 18. lipca 2022

    Poprawiono działanie opcji sprawdzania czy kontrahent jest na tzw. białej liście podatników VAT. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji