Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2022 » Wersja 5.380.2022

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.380.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. lipca 2022)

Umożliwiono alternatywnie przechowywanie bazy danych programu w chmurze. Chmura pozwala na w pełni niewidoczne dla użytkownika synchronizowanie danych pomiędzy programami zainstalowanymi na różnych komputerach pozwalając również na pracę równoległą. Została tak zaprojektowana, aby możliwa była także praca bez dostępu do Internetu lub offline. W takiej sytuacji dane są buforowane, a po podłączeniu do sieci ponownie synchronizowane. Aby zalogować się do chmury należy podać nazwę użytkownika i hasło w nowej zakładce "Chmura" w Konfiguracji. Chmura jest usługą alternatywną, dodatkowo płatną w modelu abonamentów rocznych. Aby uzyskać login i hasło oraz dodatkowe informacje prosimy o kontakt.

 • Zmiany w późniejszej wersji 5.381.2022 z dnia 11. sierpnia 2022

  Wprowadzono poprawki w działaniu chmury do zdalnej synchronizacji danych oraz wprowadzono mechanizmy przyśpieszające operacje przenumerowywania wpisów w dokumentach księgowych Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.379.2022 z dnia 18. lipca 2022

  Poprawiono działanie opcji sprawdzania czy kontrahent jest na tzw. białej liście podatników VAT. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji