Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2022 » Wersja 5.373.2022

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.373.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 13. maja 2022)

  • Poprawiono jakość zestawień graficznych poprzez zastosowanie nowej kolorystyki słupków oraz opisów.
  • Do zestawień graficznych dodano oś argumentów (X), oś wartości (Y), siatkę danych, nazwę wykresu oraz etykietki z wartościami. Poszczególne elementy wykresów można w dowolnych konfiguracjach włączać i wyłączać.
  • Poprawiono opcję ponownego przeliczania formularzy PIT oraz VAT. Dotychczas wciśnięcie przycisku "Przelicz ponownie" powodowało zamknięcie formularza co wiązało się z koniecznością jego ponownego otwarcia. Obecnie ponowne przeliczenie nie powoduje zamykania edytora tylko ponowne naniesienie wartości na formularz.

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji