Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2022 » Wersja 5.370.2022

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.370.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 7. kwietnia 2022)

Wprowadzono modyfikacje w algorytmie wyliczającym składkę zdrowotną.

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji późniejszej 5.371.2022 z dnia 19. kwietnia 2022

    Usprawniono automatyczne księgowanie faktur z procedurą VAT-OSS oraz poprawiono algorytm wyliczania składki zdrowotnej oraz strukturę pliku KEDU.
    Opis wersji 5.371.2022 »

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji wcześniejszej 5.369.2022 z dnia 2. kwietnia 2022

    Umożliwiono uwzględnianie ulgi 4+ oraz ulgi dla pracujących emerytów przy wyliczaniu co miesięcznych lub co kwartalnych zaliczek na podatek dochodowy lub ryczałtu.
    Opis wersji 5.369.2022 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.