Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2022 » Wersja 5.359.2022

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.359.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 25. stycznia 2022)

W Podatki - Składki ZUS - ZUS... uaktualniono wysokość składki zdrowotnej za styczeń 2022 płaconej do 20. lutego.

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji późniejszej 5.360.2022 z dnia 27. stycznia 2022

    Umożliwiono eksport dokumentu DRA do Płatnika.
    Opis wersji 5.360.2022 »

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji wcześniejszej 5.358.2022 z dnia 18. stycznia 2022

    W firmach rozliczających podatek na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów umożliwiono zastosowanie ulgi dla klasy średniej oraz PIT-0 dla emeryta przy wyliczaniu co miesięcznych lub co kwartalnych zaliczek na podatek dochodowy od 2022 roku.
    Opis wersji 5.358.2022 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.