Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2021 » Wersja 5.352.2021

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.352.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 20. listopada 2021)

  • Wprowadzono zmianę polegającą na zsynchronizowaniu pamiętania ustawienia miesiąca lub kwartału pomiędzy oknami. Dotychczas ustawiony okres pamiętany był osobno dla każdego z okien (Księga lub Ryczałt, Kilometrówka, Dowody wewnętrzne, itd.). Obecnie zmiana miesiąca lub kwartału w jednym oknie skutkuje zmianą miesiąca lub kwartału także we wszystkich innych oknach.
  • Zmieniono algorytm podpisywania e-Deklaracji z SHA-1 na bezpieczniejszy SHA-256. Zmiana dotyczy wyłącznie e-Deklaracji wysyłanych z użyciem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji późniejszej 5.353.2021 z dnia 26. listopada 2021

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji wcześniejszej 5.351.2021 z dnia 13. listopada 2021

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.