Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2021 » Wersja 5.349.2021

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.349.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 22. października 2021)

Wprowadzono udogodnienie polegające na możliwości nawigowania po tabeli danych klawiszami kursora (strzałki góra, dół) oraz Home i End w przypadku gdy aktywne jest pole filtru tekstowego, kursor znajduje się w polu "Słowo" i odbywa się wpisywanie.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.350.2021 z dnia 28. października 2021

    Wprowadzono nowy wzór druku UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru Dokumentu Elektronicznego) zgodny ze schematem dla wersji 7. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.348.2021 z dnia 10. października 2021

    Wprowadzono nowy zestaw ikon dla przycisków oraz przeprowadzono aktualizację bazy kodów pocztowych. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji