Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2021 » Wersja 4.346.2021

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.346.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. września 2021)

  • W firmach rozliczających podatek na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego na oknie dodawania lub edycji dokumentu w ewidencji przychodów dodano w dolnej części okna przycisk z fioletowymi strzałkami. Naciśnięcie przycisku powoduje przerzucenie kwot pomiędzy polami zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.
  • Na oknie dodawania lub edycji dokumentów w rejestrze VAT sprzedaży dodano w dolnej części okna przycisk z fioletowymi strzałkami. Naciśnięcie przycisku powoduje przerzucenie kwot pomiędzy polami zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.
  • Na oknie dodawania lub edycji dokumentów w rejestrze VAT zakupów dodano w dolnej części okna przycisk z fioletowymi strzałkami. Naciśnięcie przycisku powoduje przerzucenie kwot pomiędzy polami zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji późniejszej 4.347.2021 z dnia 28. września 2021

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji wcześniejszej 4.345.2021 z dnia 10. września 2021

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji