Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2021 » Wersja 4.344.2021

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.344.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 3. września 2021)

  • Do słownika dodatkowych stawek VAT dodano pole "Stawka podstawowa" umożliwiające zdefiniowanie czy dana stawka VAT jest stawką podstawową czy obniżoną. Brak zaznaczenia oznacza, że jest to stawka obniżona. Właściwe zdefiniowanie rodzaju stawki jest istotne w kontekście prawidłowego generowania deklaracji VIU-D.
  • Umożliwiono utworzenie oraz wysłanie do systemu e-Deklaracje formularza VIU-D (1). Deklaracja VIU-D stosowana jest do rozliczania podatku VAT w zakresie procedury unijnej. Formularz dostępny jest w Podatki - Podatek VAT - [ miesiąc ] - Deklaracja VAT - VIU-D (1)...

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.345.2021 z dnia 10. września 2021

    We wszystkich widokach danych po prawej stronie pola słowa filtra dodano przycisk z ikoną krzyżyka, którego naciśnięcie powoduje skasowanie wpisanego ciągu znaków. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.343.2021 z dnia 28. sierpnia 2021

    W firmach rozliczających podatek dochodowy na podstawie PKPiR na oknie dodawania lub edycji zdarzenia gospodarczego dodano przycisk umożliwiający przerzucenie kwot pomiędzy polami. Ponadto poprawiono rozmieszczenie i wyrównywanie przycisków na głównym panelu przycisków. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji