Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2021 » Wersja 4.343.2021

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.343.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 28. sierpnia 2021)

  • W firmach rozliczających podatek dochodowy na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów na oknie dodawania lub edycji zdarzenia gospodarczego dodano w dolnej części okna przycisk z zieloną strzałką. Naciśnięcie przycisku powoduje przerzucenie kwot pomiędzy polami zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.
  • Poprawiono rozmieszczenie i wyrównywanie przycisków na górnym panelu z głównymi opcjami programu w przypadku zmiany rozmiaru okna lub jego maksymalizacji.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.344.2021 z dnia 3. września 2021

    Umożliwiono określenie w słowniku dodatkowych stawek VAT stawek podstawowych oraz umożliwiono generowanie i wysyłkę deklaracji VIU-D. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.342.2021 z dnia 20. sierpnia 2021

    Umożliwiono ewidencjonowanie sprzedaży według mechanizmu VAT OSS (One-Stop-Shop) przeznaczonego dla sprzedawców towarów przez Internet. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji