Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2021 » Wersja 4.335.2021

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.335.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. czerwca 2021)

Umożliwiono wyłączenie kilometrówki i ewidencji wyposażenia. W Konfiguracji w zakładce "Wygląd programu" dodano przełączniki "Używaj kilometrówki" oraz "Używaj ewidencji wyposażenia" (domyślnie włączone). Wyłączenie tych opcji powoduje usunięcie z głównego paska przycisków wywołujących okna kilometrówki lub ewidencji wyposażenia.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.336.2021 z dnia 30. czerwca 2021

    W firmach rozliczających podatek dochodowy na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów do widoku danych na oknie zaliczek na podatek dochodowy oraz do wydruku zestawienia składników podatku dochodowego dodano informacje o ujemnej podstawie opodatkowania o ile za dany miesiąc taka wychodzi. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.334.2021 z dnia 11. czerwca 2021

    Umożliwiono przypisanie kontrahentom kraju oraz dodano wydruk składników niezbędnych do wyliczenia za dany miesiąc lub kwartał zaliczki na podatek dochodowy lub ryczałtu. Ponadto umożliwiono zdefiniowanie domyślnego GTU. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji