Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2021 » Wersja 4.334.2021

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.334.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 11. czerwca 2021)

  • Umożliwiono przypisanie kontrahentom kraju. Na oknie dodawania lub edycji kontrahenta dodano w sekcji danych firmy oraz danych adresowych pola odpowiednio "Kraj" oraz "Kraj adresata" umożliwiające wskazanie krajów z listy. Tym samym na oknie głównym "Kontrahenci" dodano kolumny "Kraj" oraz "Kraj adresata".
  • Dodano słownik krajów umożliwiający zdefiniowanie własnej listy krajów. Słownik dostępny jest pod przyciskiem "Słowniki" na głównym pasku przycisków.
  • Umożliwiono sporządzenie wydruku składników niezbędnych do wyliczenia za dany okres zaliczki na podatek dochodowy lub ryczałtu. Na oknie Podatki - Podatek dochodowy... lub Podatki - Podatek ryczałtowy... pod przyciskiem "Drukuj" dodano opcję "Drukuj zestawienie składników zaliczki na podatek dochodowy za zaznaczony okres" lub "Drukuj zestawienie składników ryczałtu za zaznaczony okres...".
  • W Konfiguracji w zakładce "Rejestry i podatek VAT" dodano pole "Domyślne GTU" pozwalające zdefiniować GTU, które będzie domyślnie zaznaczane przy dodawaniu nowych dokumentów do rejestru VAT sprzedaży.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.335.2021 z dnia 18. czerwca 2021

    Umożliwiono wyłączenie ewidencji przebiegu pojazdu osobowego oraz ewidencji wyposażenia. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.333.2021 z dnia 28. maja 2021

    Usprawniono działanie algorytmu weryfikującego czy dokument o danym numerze został już wcześniej dodany do księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów oraz rejestrów VAT sprzedaży lub zakupów. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji