Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2020 » Wersja 4.298.2020

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.298.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 26. września 2020)

Na oknie dodawania lub edycji dokumentu w rejestrze VAT zakupów do sekcji "Opcje dodatkowe" dodano możliwość wyboru wartości z listy rozwijanej "Oznaczenie dowodu nabycia". Wskazana w tym miejscu wartość kopiowana jest do dokumentu JPK_V7M lub JPK_V7K. Do wyboru są następujące możliwości:

- MK - faktura wystawiona przez podatnika, który wybrał metodę kasową rozliczeń
- VAT_RR - Faktura VAT RR, o której mowa w art. 116 ustawy
- WEW - Dokument wewnętrzny

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.299.2020 z dnia 2. października 2020

    Uaktualniono REST API serwisu do wysyłki dokumentów JPK autoryzowanych przychodem.  Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.297.2020 z dnia 18. września 2020

    Na oknie dodawania lub edycji dokumentów w rejestrze VAT sprzedaży umożliwiono wskazanie oznaczenia sprzedaży na potrzeby JPK_V7M lub JPK_V7K. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji