Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2020 » Wersja 4.297.2020

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.297.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. września 2020)

Na oknie dodawania lub edycji dokumentu w rejestrze VAT sprzedaży w zakładce "Oznaczenia sprzedaży, dostawy, świadczonych usług oraz procedur" dodano listę wyboru "Oznaczenie sprzedaży" pozwalającą wybrać dla dokumentu jedną z wartości:

RO - dokument zbiorczy wewnętrzny zawierający sprzedaż z kas rejestrujących WEW - dokument wewnętrzny
FP - faktura wystawiona na zasadach określonych w art. 106b ust. 3 ustawy o VAT (wystawiona na żądanie nabywcy)

Wskazana w tym miejscu wartość przenoszona jest do listy transakcji do raportów JPK_V7M lub JPK_V7K.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.298.2020 z dnia 26. września 2020

    Na oknie dodawania lub edycji dokumentu w rejestrze VAT zakupów dodano możliwość wskazania oznaczenia dowodu nabycia na potrzeby JPK_V7M oraz JPK_V7K. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.296.2020 z dnia 11. września 2020

    Na potrzeby tworzenia nowych raportów JPK_V7M oraz JPK_V7K umożliwiono określenie na dokumentach w ewidencji VAT sprzedaży rodzaju sprzedawanych towarów i usług (GTU) oraz stosowanych procedur. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji