Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2020 » Wersja 4.290.2020

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.290.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 10. lipca 2020)

 • W związku z rozporządzeniem Ministra Finansów z 14 lutego 2020 r. w sprawie informacji podsumowującej o dokonanych wewnątrzwspólnotowych transakcjach i przemieszczeniach towarów w procedurze magazynu typu call-off stock wprowadzono nowe wzory deklaracji VAT-UE oraz VAT-UEK w wersji 5. Nowe wersje deklaracji obowiązują od lipca 2020. Deklaracje VAT-UE oraz VAT-UEK dostępne są w Podatki - Podatek VAT - Dodaj (Zmień) - Edytuj deklaracje VAT - VAT-UE lub VAT-UEK...
 • W Konfiguracji w zakładce "Dane firmy" dodano pole umożliwiające zdefiniowanie numeru telefonu.
 • Dodano okno dialogowe umożliwiające wskazanie miesiąca i roku podczas generowania JPK_V7M lub JPK_V7K z poziomu głównych okien z menu głównego Dane - Utwórz Jednolity Plik Kontrolny...
 • Dokonano poprawek w edytorze nowego JPK z deklaracją - JPK_V7M oraz JPK_V7K.
 • Zmieniono zachowanie programu podczas zaznaczenia opcji likwidacji środka trwałego na oknie edycji środka trwałego. W przypadku zaznaczenia tej opcji pole data likwidacji jest automatycznie ustawiane na bieżący dzień.

 • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji późniejszej 4.291.2020 z dnia 17. lipca 2020

  Dodano dodatkowe kolumny z informacjami dodatkowymi o środkach trwałych na widoku danych ewidencji środków trwałych oraz umożliwiono wydruk ulepszeń środków trwałych. Ponadto dodano dwa nowe szablony wyglądu interfejsu programu.
  Opis wersji 4.291.2020 »

 • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji wcześniejszej 4.289.2020 z dnia 2. lipca 2020

  Dodano możliwość tworzenia plików JPK_VAT z deklaracją czyli JPK_V7M lub JPK_V7K, które mają od lipca (duże firmy) lub października (wszystkie firmy) zastąpić dotychczasowy plik JPK_VAT oraz deklaracje VAT.
  Opis wersji 4.289.2020 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.