Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2020 » Wersja 3.273.2020

Mała Księgowość - zmiany w wersji 3.273.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 16. stycznia 2020)

  • W Konfiguracji w zakładce "Dane firmy" przy polu "Numer mikrorachunku podatkowego" dodano przycisk pozwalający na wygenerowanie indywidualnego numeru mikrorachunku. Numer generowany jest na podstawie numeru NIP.
  • W plikach wykonywalnych programu Ksiega.exe oraz Ryczalt.exe zastosowano nowy rygorystyczny podpis EV Code Signing zabezpieczony funkcją skrótu SHA-2 będący zgodny ze standardem X.509 v.3 (RFC5280). Podpis daje gwarancję autentyczności pliku programu i eliminuje komunikaty o nieznanym wydawcy oprogramowania oraz niebezpiecznym oprogramowaniu i eliminuje występowanie komunikatu SmartScreen ® Application Reputation.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.274.2020 z dnia 21. stycznia 2020

    Uaktualniono składki zdrowotne na 2020 rok oraz pozostałe składki ZUS za miesiące od lutego do grudnia 2020. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.272.2020 z dnia 10. stycznia 2020

    Umożliwiono zdefiniowanie w Konfiguracji indywidualnego numeru mikrorachunku podatkowego, a także uaktualniono składki ZUS obowiązujące za styczeń 2020. Ponadto uaktualniono algorytm wyliczania zaliczek na podatek dochodowy uwzględniający kwotę zmniejszającą podatek właściwą dla roku 2020, umożliwiono wygenerowanie i wydrukowanie formularza PIT-28 za rok 2019 oraz umożliwiono skonfigurowanie programu do korzystania z tzw. "małego ZUS". Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji