Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2019 » Wersja 3.258.2019

Mała Księgowość - zmiany w wersji 3.258.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 9. lipca 2019)

Dodano zabezpieczenie sprawdzające bieżącą dostępność serwisu pozwalającego na sprawdzenie kontrahenta czy jest czynnym podatnikiem VAT oraz VAT-UE. Dotychczas przy braku dostępności serwisu lub braku aktywnego połączenia z Internetem aplikacja zgłaszała błąd lub przez długi czas oczekiwała na połączenie z serwerem. Obecnie w takich przypadkach wyświetlany jest komunikat o błędzie. Opcja sprawdzania statusu podatnika dostępna jest na oknach dodawania lub edycji dokumentów na rejestrach VAT sprzedaży i zakupów.

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji późniejszej 3.259.2019 z dnia 19. lipca 2019

    Uaktualniono wydruk polecenia przelewu za składki ZUS.
    Opis wersji 3.259.2019 »

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji wcześniejszej 3.257.2019 z dnia 30. czerwca 2019

    Na oknie rejestru wysłanych dokumentów dodano kolumnę zawierającą informację na temat okresu jaki obejmuje wysłany jednolity plik kontrolny lub e-Deklaracja.
    Opis wersji 3.257.2019 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.