Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2019 » Wersja 3.257.2019

Mała Księgowość - zmiany w wersji 3.257.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 30. czerwca 2019)

Na oknie rejestru wysłanych dokumentów dostępnego z poziomu głównego menu "Dane" - "Rejestr wysłanych dokumentów..." dodano kolumnę "Okres" zawierającą informację na temat okresu lub zakresu dat jakiego dotyczy wysłany dokument JPK lub e-Deklaracja.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.258.2019 z dnia 9. lipca 2019

    Dodano zabezpieczenie sprawdzające bieżącą dostępność serwisu pozwalającego określić status podatnika podatku od towarów i usług. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.256.2019 z dnia 5. czerwca 2019

    W celu poprawy ergonomii wprowadzono skróty klawiszowe na niektórych oknach edycji pozwalające na szybkie wywołanie okien wyboru. Wprowadzona zmiana ma na celu przyśpieszenie wprowadzania danych z użyciem wyłącznie klawiatury. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji