Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2019 » Wersja 3.252.2019

Mała Księgowość - zmiany w wersji 3.252.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 6. kwietnia 2019)

Umożliwiono generowanie plików JPK_VAT oraz deklaracji VAT-7 ze stawką VAT 4% stosowaną opcjonalnie przy usługach taxi w przypadku stosowania automatycznego księgowania z aplikacji Faktura VAT lub Sprzedaż i Magazyn. W przypadku generowania pliku JPK_VAT dla dokumentów zawierających pozycje ze stawką VAT 4% lub deklaracji VAT-7 wartości netto i VAT są księgowane odpowiednio w kolumnach 17 i 18.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.253.2019 z dnia 8. kwietnia 2019

    Uaktualniono formularz VAT-7K do wersji 13 obowiązujący od pierwszego kwartału 2019 roku dla podatników rozliczających VAT kwartalnie. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.251.2019 z dnia 20. marca 2019

    Wprowadzono poprawki w części programu dotyczącej wysyłki Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji