Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2017 » Wersja 3.188.2017

Mała Księgowość - zmiany w wersji 3.188.2017

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 25. sierpnia 2017)

Poprawiono automatyczne księgowanie dokumentów z aplikacji Rachunek, Faktura VAT oraz Sprzedaż i Magazyn. Dotychczas w przypadku przenoszenia dokumentów zawierających pozycje nie wybrane z okna "Towary i usługi" księgowały się one zawsze jako "Sprzedaż towarów i usług", "Pozostałe wydatki" (w przypadku faktur zakupowych z programu Sprzedaż i Magazyn) lub bez określonej stawki podatku ryczałtowego. Powodowało to konieczność ręcznego poprawiania wpisów. Obecnie pozycje nie wybrane z listy dla których nie określono księgowania w "Towarach i usługach" w zakładce "Księgowanie" księgowane są zgodnie z ustawieniami parametrów Konfiguracji "Domyślna kolumna dla przychodów", "Domyślne zdarzenie gospodarcze dla przychodów" (oraz "Domyślna kolumna dla rozchodów" i "Domyślne zdarzenie gospodarcze dla rozchodów" w przypadku faktur zakupowych z programu Sprzedaż i Magazyn) lub "Domyślna stawka ryczałtu" z zakładek "Księga i podatek dochodowy" lub "Ryczałt i podatek od przychodów".

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji późniejszej 3.189.2017 z dnia 12. września 2017

    Na oknach dodawania lub edycji dokumentów do rejestrów VAT sprzedaży i zakupów dodano przycisk umożliwiający czasowe wyłączenie automatycznego wyliczania wartości netto, VAT, brutto.
    Opis wersji 3.189.2017 »

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji wcześniejszej 3.187.2017 z dnia 18. sierpnia 2017

    Poprawiono stabilność oraz ergonomiczność pracy aplikacji.
    Opis wersji 3.187.2017 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.