Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Wersja 5.445.2024

Księga - zmiany w wersji 5.445.2024

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 21. czerwca 2024)

 • Wprowadzono udogodnienie na oknie dodawania lub edycji dokumentu do rejestru VAT sprzedaży polegające na tym, że w przypadku modyfikacji daty wystawienia dokumentu automatycznej zmianie na tę samą datę ulegają data sprzedaży oraz data ujęcia.
 • Wprowadzono udogodnienie na oknie dodawania lub edycji dokumentu do rejestru VAT zakupów polegające na tym, że w przypadku modyfikacji daty wystawienia dokumentu automatycznej zmianie na tę samą datę ulegają data otrzymania oraz data ujęcia.

 • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 5.446.2024 z dnia 4. lipca 2024

  Wprowadzono usprawnienia w zakresie komunikacji programu z KSeF (Krajowym Systemem e-Faktur).
  Opis wersji 5.446.2024 »

 • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 5.444.2024 z dnia 6. czerwca 2024

  Dodano opcję umożliwiającą wskazanie zdarzeń gospodarczych, które nie mają być brane pod uwagę przy wyliczaniu podstawy składki zdrowotnej.
  Opis wersji 5.444.2024 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.