Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Wersja 5.444.2024

Księga - zmiany w wersji 5.444.2024

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 6. czerwca 2024)

Na oknie dodawania lub edycji zdarzenia gospodarczego do księgi przychodów i rozchodów w sekcji "Uwagi" dodano przełącznik "Nie uwzględniaj tego zdarzenia do wyliczenia podstawy składki zdrowotnej". Zaznaczenie przełącznika powoduje nieuwzględnianie zdarzenia w wyliczaniu podstawy składki zdrowotnej.

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 5.445.2024 z dnia 21. czerwca 2024

    Wprowadzono udogodnienia na oknach dodawania lub edycji dokumentów w rejestrach VAT sprzedaży polegające na tym, że w przypadku modyfikacji daty wystawienia dokumentu automatycznej zmianie na tę samą datę ulegają data sprzedaży lub data otrzymania oraz data ujęcia.
    Opis wersji 5.445.2024 »

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 5.443.2024 z dnia 23. maja 2024

    Wprowadzono filtrowanie firm w menedżerze przywracania kopii zapasowej w przypadku korzystania programu z opcją wielofirmowości.
    Opis wersji 5.443.2024 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.