Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Wersja 5.443.2024

Księga - zmiany w wersji 5.443.2024

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 23. maja 2024)

Wprowadzono filtrowanie firm w menedżerze przywracania kopii zapasowej w przypadku korzystania programu z opcją wielofirmowości. Dotychczas lista zarchiwizowanych baz danych w Konfiguracja - Archiwizacja - Menedżer przywracania kopii zapasowych... zawierała listę wszystkich zarchiwizowanych kopii. Obecnie lista jest ograniczona tylko do firm w której uruchomiony jest program.

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 5.444.2024 z dnia 6. czerwca 2024

    Dodano opcję umożliwiającą wskazanie zdarzeń gospodarczych, które nie mają być brane pod uwagę przy wyliczaniu podstawy składki zdrowotnej.
    Opis wersji 5.444.2024 »

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 5.442.2024 z dnia 10. maja 2024

    Wprowadzono możliwość podania daty dla kopiowanych zdarzeń w księdze lub dokumentów w rejestrach VAT.
    Opis wersji 5.442.2024 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.