Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2022 » Wersja 5.376.2022

Księga - zmiany w wersji 5.376.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 8. czerwca 2022)

Wprowadzono nową usługę dodatkową e-Archiwum polegającą na udostępnieniu przestrzeni w chmurze na której automatycznie archiwizowana jest baza danych na wypadek awarii, kradzieży sprzętu, ataków złośliwego oprogramowania. Pod względem funkcjonalnym nie różni się to niczym od obecnego mechanizmu tworzenia automatycznych kopii z tą jednak różnicą, że kopie zapisywane są nie tylko lokalnie na dysku lecz także w chmurze. W przypadku posiadania usługi e-Archiwum kopie wykonywane są zgodnie z harmonogramem i zasadami określonymi w Konfiguracji w zakładce "Bezpieczeństwo". Na oknie "Menadżer kopii zapasowych" uaktywniono zakładki "Kopie lokalne" / "Kopie w e-Archiwum" umożliwiającą przełączanie się pomiędzy listami plików zachowanych na dysku komputera oraz w chmurze. Wkrótce udostępniona zostanie możliwość zamawiania usług wielofirmowości i e-Archiwum z poziomu aplikacji. W celu zakupu usługi e-Archiwum już teraz prosimy o kontakt.

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 5.377.2022 z dnia 17. czerwca 2022

    Usprawniono opcję sprawdzania kontrahenta na białej liście oraz umożliwiono samodzielne zamawianie usług dodatkowych.
    Opis wersji 5.377.2022 »

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 5.375.2022 z dnia 27. maja 2022

    Wprowadzono obligatoryjną weryfikację zgodności formularzy JPK_V7 oraz e-Deklaracji ze schematem XSD. Ponadto rozszerzono widok tabeli z zaliczkami na podatek dochodowy o dodatkowe kolumny.
    Opis wersji 5.375.2022 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.