Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2022 » Wersja 5.362.2022

Księga - zmiany w wersji 5.362.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 4. lutego 2022)

Dodano możliwość sporządzenia rozliczenia rocznego PIT-36 za 2021 rok oraz wysłanie formularza do systemu e-Deklaracje. Formularz dostępny jest w Podatki - Rozliczenie roczne - 2021. W celu dołączenia do zeznania załączników, np. PIT/O lub PIT/B należy w polach zawierających ilość danych załączników podać liczbę załączników. Wówczas do formularza zostaną dołączone załączniku w formie dodatkowych stron.

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 5.363.2022 z dnia 11. lutego 2022

    Umożliwiono wyliczanie wysokości należnej do zapłaty składki zdrowotnej na podstawie dochodu i wybranej formy opodatkowania.
    Opis wersji 5.363.2022 »

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 5.361.2022 z dnia 30. stycznia 2022

    Umożliwiono utworzenie i wysłanie do systemu e-Deklaracje deklaracji rocznej PIT-36L za 2021 rok.
    Opis wersji 5.361.2022 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.