Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2021 » Wersja 5.353.2021

Księga - zmiany w wersji 5.353.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 26. listopada 2021)

Uaktualniono dane urzędów skarbowych w słowniku urzędów skarbowych. Słownik urzędów skarbowych dostępny jest w Słowniki - Urzędy skarbowe... Słownik wykorzystywany jest w Konfiguracji w celu wskazania właściwych urzędów skarbowych na potrzeby np. JPK_V7 lub do e-Deklaracji.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.354.2022 z dnia 10. grudnia 2021

    Uaktualniono wysokość minimalnych składek ZUS dla przedsiębiorców w 2022 roku oraz zaimplementowano nowe obowiązujące od 2022 roku algorytmy wyliczania należnych do zapłaty składek zdrowotnych oraz zaliczek na podatek dochodowy. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.352.2021 z dnia 20. listopada 2021

    Wprowadzono zmianę polegającą na zsynchronizowaniu pamiętania ustawienia miesiąca lub kwartału pomiędzy oknami oraz zmieniono algorytm podpisywania e-Deklaracji z SHA-1 na SHA-256. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji