Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2020 » Wersja 4.293.2020

Księga - zmiany w wersji 4.293.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 4. sierpnia 2020)

  • Wprowadzono poprawki błędów w edytorze plików JPK_V7K oraz JPK_V7M.
  • Poprawiono renderowanie czcionek w trybach podwyższonego skalowania interfejsu w szablonach widoku innych niż "Domyślny Windows". Wyboru szablonu można dokonać w Konfiguracji w zakładce "Wygląd programu".

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.294.2020 z dnia 13. sierpnia 2020

    Wprowadzono poprawki w części programu odpowiedzialnej za generowanie i wysyłkę raportów JPK_V7M oraz JPK_V7K. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.292.2020 z dnia 24. lipca 2020

    Dodano zestawienia sprzedaży i zakupów netto według kontrahentów oraz dodano funkcjonalność polegającą na wyświetlaniu propozycji dodania dokumentu powiązanego do księgi lub rejestrów VAT z poziomu edycji. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji