Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2020 » Wersja 4.288.2020

Księga - zmiany w wersji 4.288.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 19. czerwca 2020)

  • Do zestawień dodano nowy raport - "Sprzedaż brutto wg kontrahentów" generowany na podstawie danych z rejestru VAT sprzedaży. Zestawienie pozwala sprawdzić obrót brutto względem kontrahentów w zadanym przedziale czasowym.
  • Do zestawień dodano nowy raport - "Zakupy brutto wg kontrahentów" generowany na podstawie danych z rejestru VAT zakupów. Zestawienie pozwala sprawdzić wartość zakupów brutto względem kontrahentów w zadanym przedziale czasowym.

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 4.289.2020 z dnia 2. lipca 2020

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 4.287.2020 z dnia 8. czerwca 2020

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji