Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2020 » Wersja 4.286.2020

Księga - zmiany w wersji 4.286.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. maja 2020)

Zmieniono nazwę pola "Odliczaj 50% VAT" na "Śr. transportu lub odliczenie 50% VAT" na oknie edycji dokumentu w rejestrze VAT zakupów. W przypadku jednoczesnego zaznaczenia pól "Import towarów z UE (WNT)" oraz "Śr. transportu lub odliczenie 50% VAT" kwota zaksięgowana pod numerem tego dokumentu w ewidencji podatku należnego zostanie wykazana w polach numer 38 deklaracji VAT-7 oraz JPK_VAT opisanych jako "kwota podatku należnego od wewnątrzwspólnotowego nabycia środków transportu, wykazanego w poz.24 podlegająca wpłacie w terminie, o którym mowa w art.103 ust.3, w związku z ust.4 ustawy".

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.