Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2019 » Wersja 3.269.2019

Księga - zmiany w wersji 3.269.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 22. listopada 2019)

Dodano okno "Inne dokumenty kontrahenta" zawierające uproszczoną listę wszystkich dokumentów wystawionych danemu kontrahentowi. Lista zawiera wyłącznie datę wystawienia, numer dokumentu oraz kwotę dokumentu, a także zakładki w których można wybrać dokumenty: z księgi przychodów i rozchodów lub rejestrów VAT. Listę można wywołać spod prawego przycisku myszy z zaznaczonym kontrahentem z poziomu okna "Kontrahenci" lub z poziomu okien "Księga", "VAT sprzedaż" i "VAT zakupy" z zaznaczonym dokumentem. W przypadku wywołania opcji z poziomu okna innego niż "Kontrahenci" uzyskuje się listę innych dokumentów wystawionych danemu kontrahentowi jak dokument spod, którego opcja została wywołana. W przypadku wywołania opcji z dokumentu bez wskazanego kontrahenta uzyskuje się listę dokumentów bez wskazanego kontrahenta.

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 3.270.2019 z dnia 3. grudnia 2019

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 3.268.2019 z dnia 14. listopada 2019

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.