Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2019 » Wersja 3.255.2019

Księga - zmiany w wersji 3.255.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 19. maja 2019)

Zmieniono schemat tworzenia domyślnych nazw dla generowanych plików JPK poprzez dodanie do nazwy pliku nazwy firmy zdefiniowanej w konfiguracji. W celu wygenerowania pliku JPK za dany okres należy z poziomu wybranego miesiąca lub kwartału na oknach: "Księga", "VAT sprzedaż" lub "VAT zakupy" wybrać z głównego menu "Dane" opcję "Utwórz jednolity plik kontrolny (JPK)".

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 3.256.2019 z dnia 5. czerwca 2019

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 3.254.2019 z dnia 28. kwietnia 2019

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji