Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Wersja 5.314.2023

Kadry i Płace - zmiany w wersji 5.314.2023

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 7. maja 2023)

 • Zaktualizowano wersję pliku KEDU służącego do wymiany danych pomiędzy programem, a Płatnikiem lub systemem ZUS-PUE.
 • Umożliwiono wysłanie do Płatnika lub ZUS-PUE danych dotyczących rocznego rozliczenia składki zdrowotnej. Aby dane mogły zostać dołączone do pliku program musi być skonfigurowany do rozliczenia jednoosobowej działalności gospodarczej czyli w Konfiguracji muszą być wypełnione pola w zakładce "Dane właściciela". Dane z rocznym rozliczeniem dołączone są do pliku wyłącznie wtedy jeśli plik wymiany generowany jest z poziomu miesiąca kwietnia 2023. Aby utworzyć plik wymiany należy użyć opcji "Płatnik" znajdującej się na oknie "Listy płac". W przypadku gdy program Kadry i Płace spięty jest z programami Księga, Ryczał lub Mała Księgowość dane pobierane są ww. programów pod warunkiem, że dokonano tam rocznego rozliczenia składki zdrowotnej.

 • Zmiany w późniejszej wersji 5.315.2023 z dnia 8. maja 2023

  Umożliwiono zdefiniowanie rocznej podstawy składki zdrowotnej na oknie rozliczenia rocznego właściciela. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.313.2023 z dnia 19. kwietnia 2023

  Wprowadzono poprawkę w zakresie ilości dni roboczych w kwietniu 2023. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji