Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Wersja 5.308.2023

Kadry i Płace - zmiany w wersji 5.308.2023

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 12. marca 2023)

  • Umożliwiono wybór wysokości kwoty zmniejszającej podatek o którą będzie pomniejszany podatek pobierany od wynagrodzenia przez płatnika. Możliwe jest zastosowanie 1/12, 1/24 i 1/36 kwoty. Ustawienia dokonuje się na oknie dodawania lub edycji pracownika w oknie "Pracownicy, umowy" w zakładce "Ustawienia" w polu wyboru "Kwota zmniejszająca podatek".
  • Umożliwiono rozliczanie delegacji zagranicznych kierowców w ramach "pakietu mobilności". Na oknie edycji obecności dodano nowy rodzaj obecności "DZ - Delegacja zagraniczna (pakiet mobilności)". W przypadku wyboru ww. rodzaju obecności możliwe jest także zdefiniowane stawki dziennej obowiązującej w kraju przejazdu oraz kursu Euro. Oprócz tego na oknie "Listy płac" dodano kolumnę "Wirtualna dieta [zł]" z wyliczoną kwotą diet wynikających z delegacji, która rozliczana jest w ramach pakietu mobilności. Ponadto na oknie "Listy obecności" dodano kolumnę "Delegacja zagraniczna (pakiet mobilności)" z wyszczególnioną ilością dni delegacji zagranicznej kierowcy.

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji