Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2022 » Wersja 5.278.2022

Kadry i Płace - zmiany w wersji 5.278.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 19. kwietnia 2022)

W Konfiguracji w zakładce "Listy płac" dodano parametr "Ilość dni terminu płatności dla umów zlecenia i o dzieło" (domyślnie zero) określający o ile ma być przesunięta data terminu płatności na rachunkach do umów zlecenia i umów o dzieło względem daty wystawienia rachunku.

 • Zmiany w późniejszej wersji 5.279.2022 z dnia 7. maja 2022

  Wprowadzono możliwość prowadzenia wielu firm w ramach zintegrowanych mechanizmów w aplikacji.  Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.277.2022 z dnia 1. kwietnia 2022

  Poprawiono algorytm generujący plik KEDU w formacie XML zawierający raporty DRA i RCA dla Płatnika lub e-Płatnika. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji