Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2021 » Wersja 5.259.2021

Kadry i Płace - zmiany w wersji 5.259.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 7. października 2021)

 • Wprowadzono nowy zestaw ikon dla przycisków.
 • Przeprowadzono aktualizację bazy kodów pocztowych. Baza kodów pocztowych wykorzystywana jest wszędzie tam gdzie podaje się kod pocztowy np. podczas dodawania nowego pracownika do bazy danych. Na podstawie podanego kodu zwracana jest automatycznie miejscowość co upraszcza wprowadzanie danych.
 • Zmieniono okno wyboru kodu zawodu. Kod zawodu podaje się na oknie dodawania lub edycji pracownika w zakładce "Ustawienia". Dotychczas okno wyboru miało charakter hierarchicznego drzewa. Obecnie ma charakter wyszukiwarki w której określa się słowo kluczowe, np. "programista", a w ramach wyników wyszukiwania zwracane są wszystkie kody zawodów w których w nazwie zawodu wystąpiło słowo "programista".

 • Zmiany w późniejszej wersji 5.260.2021 z dnia 22. października 2021

  Umożliwiono nawigowanie po tabeli danych klawiszami kursora oraz Home i End w przypadku gdy aktywne jest pole filtru tekstowego. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.258.2021 z dnia 27. września 2021

  Poprawiono sortowanie danych na zestawieniach. W przypadku zmiany zestawienia lub jego parametrów zapamiętywane są kolumna oraz kierunek sortowania z ostatnio wybranego raportu. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji