Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2020 » Wersja 4.229.2020

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.229.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 10. grudnia 2020)

 • Na oknie dodawania oraz edycji umowy w zakładce "Ustawienia" dodano pole "Procent wynagrodzenia podlegający 50% kosztom uzyskania przychodu". Pole jest aktywne tylko w przypadku gdy ustawione są 50% koszty uzyskania przychodu dla twórców. Parametr pozwala określić jaki procent wynagrodzenia ma zastosowanie do zastosowania 50% kosztów uzyskania przychodu.
 • Na oknach "Pracownicy, umowy" oraz "Listy płac" dodano do tabel kolumny "Procent wynagrodzenia podlegający 50% kosztom". W kolumnie zawarta jest informacja na temat tego jaka część wynagrodzenia ma zastosowanie do 50% kosztów uzyskania przychodu w przypadku stosowania kosztów uzyskania przychodu dla twórców.
 • W Konfiguracji w zakładce "Listy płac" dodano pole "Uwzględniaj 50% koszty uzyskania przychodu za dni wolne w przypadku twórców" (domyślnie wyłączone). W przypadku włączenia niniejszej opcji koszty uzyskania przychodu w wysokości 50% stosowane są proporcjonalnie do liczby przepracowanych w miesiącu godzin względem normatywnej liczby godzin czasu pracy w danym miesiącu. Konsekwencją tego jest np. nieuwzględnianie 50% kosztów za urlop, chorobowe, etc.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.230.2021 z dnia 18. grudnia 2020

  Uwzględniono nowe minimalne wynagrodzenie od stycznia 2021 roku oraz uaktualniono harmonogramy dni wolnych pracy. Ponadto zaktualizowano inne wskaźniki płacowe na 2021 rok. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.228.2020 z dnia 5. grudnia 2020

  Uaktualniono formularz PIT-11 do wersji 26. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji