Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2020 » Wersja 4.220.2020

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.220.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 13. sierpnia 2020)

  • Umożliwiono rozliczanie osób współpracujących. Na oknie dodawania nowej umowy dodano pole wyboru: "Osoba współpracująca". Pozycja taka znalazła się również w drzewach bocznych (filtrach) na oknach "Pracownicy, umowy", "Listy obecności" oraz "Listy płac" dzięki czemu możliwe jest wyfiltrowanie tego typu umów.
  • Umożliwiono wygenerowanie wydruku wypowiedzenia umowy o pracę. Wydruk dostępny jest po wciśnięciu przycisku "Drukuj" na oknie "Pracownicy, umowy" pod opcją menu "Drukuj wypowiedzenie umowy o pracę...". Wygenerowanie wydruku jest możliwe tylko dla pracowników, którym odznaczono przełącznik "Pracownik zwolniony" na oknie dodawania lub edycji umowy w zakładce "Zwolnienie".
  • Na wydrukach rachunków do umów zlecenia oraz umów o dzieło dodano w danych zleceniobiorcy numer paszportu jeśli zleceniobiorcą jest cudzoziemiec.

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji