Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2020 » Wersja 4.212.2020

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.212.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 7. maja 2020)

W Konfiguracji w zakładce "Listy płac" dodano opcję "Uwzględniaj dodatki do płacy przy nadgodzinach" (domyślnie włączoną). Wyłączenie opcji powoduje nieuwzględnianie dodatków płacowych przy wyliczaniu podstawy do nadgodzin z dopłatą 50% i 100%.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.213.2020 z dnia 3. czerwca 2020

  Umożliwiono wprowadzenie na poziomie umów kwot potrąceń od wynagrodzeń oraz wprowadzono udogodnienie polegające na zapamiętywaniu zmian na świadectwach pracy. Ponadto poprawiono działanie algorytmu wyliczającego ilość dni pozostałego do wykorzystania urlopu wypoczynkowego. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.211.2020 z dnia 29. kwietnia 2020

  Na podglądach wszystkich wydruków, oknach edycji formularzy PIT oraz oknie edycji świadectwa pracy umożliwiono użycie scrolla myszki w celu przesuwania podglądu i edytorów w płaszczyźnie pionowej. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji