Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2019 » Wersja 3.190.2019

Kadry i Płace - zmiany w wersji 3.190.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 14. października 2019)

 • W widoku "Pracownicy, umowy" na okienku dodawania lub edycji umowy w zakładce "Ustawienia" do listy "Stawka podatku dochodowego" dodano pozycję "17,75% (na życzenie pracownika tylko w IV kwartale 2019)". Ustawienie parametru powoduje wyliczanie podatku dochodowego w stawce 17,75% w miesiącach październik, listopad i grudzień 2019.
 • Wprowadzono udogodnienie polegające na opcjonalnym zapisaniu ustawień wydruku. Dotychczas rozmiar papieru oraz orientacja wydruku pobierane były z domyślnych ustawień Windows. W przypadku dokonania zmian nie były one zapamiętywane i przy kolejnym uruchomieniu programu znowu były pobierane z sytemu. Obecnie przy zmianie rozmiaru papieru lub orientacji wydruku program proponuje zapisanie ustawień dzięki czemu przy kolejnym uruchomieniu pamięta ostatnie ustawienia.

 • Zmiany w późniejszej wersji 3.191.2019 z dnia 21. października 2019

  Umożliwiono wygenerowanie wyeksportowanie do Płatnika pliku KEDU zawierającego dokument ZUS ZUA. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.189.2019 z dnia 1. października 2019

  Dostosowano program do nowych kosztów uzyskania przychodu obowiązujących od października 2019 oraz do zmiany podatku PIT z 18% na 17%. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji