Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2019 » Wersja 3.176.2019

Kadry i Płace - zmiany w wersji 3.176.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 31. marca 2019)

 • W Konfiguracji w zakładce "Preferencje użytkownika" dodano przełącznik "Stosuj ewidencję czasu pracy z zakresem godzinowym" umożliwiający włączenie lub wyłączenie ewidencjonowania zakresu godzin pracy na listach obecności.
 • Wprowadzono modyfikację polegającą na automatycznej zmianie oznaczenia na listach obecności na "PO" (Płatna opieka nad dzieckiem) w przypadku gdy ilość godzin płatnej opieki równa jest ilości godzin czasu pracy w danym dniu.
 • Dodano pole "Numer rachunku" na oknie edycji płacy dla umowy zlecenia i umowy o dzieło umożliwiający zmianę numeru rachunku.
 • Wprowadzono funkcjonalność polegającą na pobieraniu daty wpłynięcia dokumentu poprzez system e-Deklaracje w przypadku dodania dokumentu poprzez zewnętrzny numer referencyjny w Dane - Rejestr wysłanych dokumentów - Dodaj...

 • Zmiany w późniejszej wersji 3.177.2019 z dnia 6. kwietnia 2019

  Uaktualniono dane urzędów skarbowych. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.175.2019 z dnia 16. marca 2019

  Umożliwiono określanie zakresu godzin pracy na listach obecności i w harmonogramie czasu pracy w umowach oraz umożliwiono przypisanie umowom o pracę numerów paszportu. Ponadto umożliwiono samodzielne definiowanie numerów rachunków dla umów zlecenia i umów o dzieło. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji