Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2019 » Wersja 3.175.2019

Kadry i Płace - zmiany w wersji 3.175.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 16. marca 2019)

 • Umożliwiono określanie zakresu godzin pracy w umowach. Na oknie dodawania lub edycji umowy w zakładce "Harmonogram" przy polach określających ilość godzin pracy w poszczególne dni tygodnia dodano pola umożliwiające określenie godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy.
 • Umożliwiono określanie zakresu godzin pracy w ewidencji czasu pracy. Na oknie edycji rodzaju obecności w danym dniu wywołanym w kontekście pracownika z poziomu listy obecności umożliwiono określenie godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.
 • Dodano informacje o godzinach rozpoczęcia i zakończenia pracy na wydruku miesięcznej indywidualnej ewidencji czasu pracy.
 • Na oknie dodawania lub edycji umowy dodano pole "Numer paszportu obcokrajowca".
 • Do tabeli danych na oknie "Pracownicy, umowy" dodano kolumnę "Numer paszportu".
 • Umożliwiono samodzielne definiowanie numerów rachunków dla umów zlecenia i umów o dzieło. Pole umożliwiające zmianę numeru rachunku znajduje się na oknie edycji płacy pracownika.

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji późniejszej 3.176.2019 z dnia 31. marca 2019

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji wcześniejszej 3.174.2019 z dnia 13. lutego 2019

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2024
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji