Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2019 » Wersja 3.175.2019

Kadry i Płace - zmiany w wersji 3.175.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 16. marca 2019)

 • Umożliwiono określanie zakresu godzin pracy w umowach. Na oknie dodawania lub edycji umowy w zakładce "Harmonogram" przy polach określających ilość godzin pracy w poszczególne dni tygodnia dodano pola umożliwiające określenie godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy.
 • Umożliwiono określanie zakresu godzin pracy w ewidencji czasu pracy. Na oknie edycji rodzaju obecności w danym dniu wywołanym w kontekście pracownika z poziomu listy obecności umożliwiono określenie godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.
 • Dodano informacje o godzinach rozpoczęcia i zakończenia pracy na wydruku miesięcznej indywidualnej ewidencji czasu pracy.
 • Na oknie dodawania lub edycji umowy dodano pole "Numer paszportu obcokrajowca".
 • Do tabeli danych na oknie "Pracownicy, umowy" dodano kolumnę "Numer paszportu".
 • Umożliwiono samodzielne definiowanie numerów rachunków dla umów zlecenia i umów o dzieło. Pole umożliwiające zmianę numeru rachunku znajduje się na oknie edycji płacy pracownika.

 • Zmiany w późniejszej wersji 3.176.2019 z dnia 31. marca 2019

  Umożliwiono wyłączenie ewidencji czasu pracy z zakresem godzin pracy oraz wprowadzono mechanizm automatycznej zmiany oznaczenia nieobecności w przypadku całodziennej opieki nad dzieckiem. Ponadto umożliwiono zmianę numerów rachunków dla umów zleceń i umów o dzieło. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.174.2019 z dnia 13. lutego 2019

  Umożliwiono zdefiniowanie w danych pracowników numerów paszportów oraz dodano raporty RSA przy eksporcie do Płatnika. Ponadto dodano do wydruków list płac informacje o formie płatności wynagrodzenia. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji