Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2017 » Wersja 3.117.2017

Kadry i Płace - zmiany w wersji 3.117.2017

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 31. stycznia 2017)

 • Wprowadzono możliwość zastosowania nieobecności tytułem urlopu ojcowskiego. Nowy rodzaj nieobecności dostępny jest na oknie edycji listy obecności dostępnej oraz pod przyciskiem "Wpisz nieobecności" z poziomu widoku "Listy obecności".
 • Uaktualniono wzór świadectwa pracy wedle wzoru obowiązującego od stycznia 2017 roku. Świadectwo pracy dostępne jest na oknie "Pracownicy, umowy" pod przyciskiem "Drukuj".
 • Rozszerzono wydruki ewidencji czasu pracy dostępne z poziomu okna "Listy obecności" o podsumowania urlopów rodzicielskich i ojcowskich.
 • Wprowadzono wyliczanie zasiłków chorobowych w przypadku stosowania nieobecności z powodu choroby płatnych przez ZUS.

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji późniejszej 3.118.2017 z dnia 4. lutego 2017

 • Zmiany w programie Kadry i Płace w wersji wcześniejszej 3.116.2017 z dnia 24. stycznia 2017

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2024
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji