Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2014 » Wersja 2.40.2014

Kadry i Płace - zmiany w wersji 2.40.2014

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 13. sierpnia 2014)

 • Na oknie edycji pracownika (umowy o pracę) dodano zakładkę "Harmonogram". Umożliwia on określenie dla poszczególnych dni tygodnia stałego, godzinowego harmonogramu pracy.
 • Na oknie edycji czasu pracy dla danego dnia w liście obecności dodano przełącznik "Wpisz godziny pracy zgodnie z harmonogramem". Przełącznik jest aktywny tylko wówczas gdy wybrano, że pracownik jest w tym dniu obecny w pracy. W przypadku gdy ww. opcja jest włączona to dla danego dnia wpisywana jest liczba godzin pracy zgodna ze zdefiniowanym harmonogramem, w przeciwnym razie wpisywana jest liczba godzin pracy zdefiniowana w polu "Czas pracy według normy dziennej".
 • Na oknie umowy edycji umowy o dzieło i umowy zlecenie dodano przełącznik "Ukryj pracownika na liście umów". Włączenie opcji powoduje nie wyświetlanie pracownika przy wyłączonym filtrze "Pokazuj aktywne".
 • W Zestawieniach wprowadzono możliwość wyboru okresów w podziale na kwartały. Do listy wyboru "Zakres dat" dodano pozycje: "Ostatni kwartał", "Aktualny kwartał" oraz "Poprzedni kwartał".
 • Poprawiono stabilność i ergonomiczność pracy programu.

 • Zmiany w późniejszej wersji 2.41.2014 z dnia 21. sierpnia 2014

  Do pakietu dodano aplikację "Archiwum" umożliwiającą zarządzanie automatycznymi kopiami danych. Aby możliwe było korzystanie z aplikacji musi być włączona w Konfiguracji programu opcja automatycznej archiwizacji w Konfiguracja - Bezpieczeństwo. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 2.39.2014 z dnia 27. czerwca 2014

  Wprowadzono mechanizm podpowiadania miejscowości zamieszkania pracownika na podstawie kodu pocztowego podczas dodawania nowej umowy. Ponadto wprowadzono mechanizmy pozwalające na automatyczne i niezauważalne dla użytkownika tworzenie kopii danych do wybranej lokalizacji podczas zamykania programu, przed dokonywaniem importu danych oraz przed dokonywaniem aktualizacji. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji