Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2013 » Wersja 2.9.2013

Kadry i Płace - zmiany w wersji 2.9.2013

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 28. stycznia 2013)

 • Na oknie edycji umowy w zakładce "Ustawienia" dodano parametr "Koszty uzyskania przychodów". Można ustawić jeden z czterech wariantów: nie uwzględnianie kosztów uzyskania przychodów, stosowanie standardowych kosztów uzyskania przychodów, stosowanie podwyższonych kosztów uzyskania przychodów o dojazdy do pracy, stosowanie 50% kosztów uzyskania przychodów dla twórców.
 • Przy korzystaniu z opcji importu danych wprowadzono okno dialogowe z pytaniem czy na pewno dokonać importu danych.

 • Zmiany w późniejszej wersji 2.10.2013 z dnia 31. stycznia 2013

  Na oknie edycji umowy w załadce "Ustawienia" dodano parametr "Odprowadzaj składki na ubezpieczenie chorobowe". Odznaczenie parametru skutkuje nie uwzględnianiem przy wyliczaniu płacy składki na ubezpieczenie chorobowe. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 2.8.2013 z dnia 10. stycznia 2013

  Poprawiono stabilność pracy programu. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji